Plníme Vaše sny 24 hodín denne.

Dovoz auta z EÚ

Dovoz áut zo zahraničia má nespornú výhodu v tom, že Vám môžeme ponúknuť nielen auto podľa vaších predstáv, ale zároveň aj najnižšiu možnú cenu jazdeného vozidla na trhu. Neponúkame autá, ktoré stoja celé mesiace vystavené v autobazároch a čakajú na nového majiteľa. Na miesto toho svedomito sledujeme všetky nové ponuky a inzeráty v zahraničí – v Nemecku, Rakúsku, Belgicku a Taliansku.

  • Nájdeme a dovezieme Vám Vaše auto na mieru - Vybavíme za Vás všetky formality, kontroly a poplatky
  • Automobil pred kúpou starostlivo skontrolujeme po technickej aj legálnej stránke
  • Vybavíme za Vás všetky formality, kontroly a poplatky
  • Do rúk dostanete rovno technický preukaz na Vaše meno a kľúče, žiadne zdĺhavé vybavovanie na úradoch


Ak vás táto možnosť oslovila, neváhajte a využite náš kontaktný formlulár pomocou ktorého bližšie špecifikujte Vašu požiadavku na nový voz.

Kto sme?

ČM autobazár Krompachy ponúka - predaj, dovoz z krajín EÚ, výkup, autopoistenie, autoleasing, autoúver, prenájom prevozných značiek "C" SK. Každé nami ponúkané vozidlo bude mať profesionálne vyčistený interiér - exteriér a bude mať vymenené motorové, brzdové prevádzkové kvapaliny a filtre, čo zabezpečuje ČM ručná autoumyváreň Krompachy. Našim cieľom je Vám ponúknuť cenovo dostupné jazdené automobily v čo najlepšom technickom a estetickom stave, priamo na "kľuč", bez Vašich ďalších starostí pri prihlásení, poistení, prípadnom úverovaní vozidla.